Materiał napędowy ciała – kontynuacja

DHEA pomaga nie tylko w walce z chorobami. Wiele osób przyjmujących od dłuższego czasu ten hormon – wśród nich także lekarze – donosi, że DHEA dał im nowe siły życiowe. Nie są już znużeni, przeciwne, znów czują się bardzo dobrze, Zadania, które przed kuracją DHEA trudno było wykonać, nagle przychodzą bez wysiłku. Sytuacje, wcześniej odbierane jako trudne, pokonuje się znacznie łatwiej. Wydaje się, że DHEA ma korzystny wpływ również na nastrój. Osoby przyjmujące go twierdzą, że dzięki niemu rzadziej czują się przygnębieni i apatyczni. DHEA, jak się zdaje, przydaje wiec ludziom młodzieńczej siły i energii.

A propos młodzieńczej energii: wygląda na to, że DHEA czyni cuda nic tylko w życiu codziennym, lecz także w dziedzinie seksu, W każdym razie wiele kobiet i mężczyzn przyjmujących ten hormon deklaruje powrót zainteresowania seksem. Zwłaszcza mężczyźni donoszą o swej wzmożonej akty wności w tej dziedzinie.

Wydaje się, że DHEA ma korzystny wpływ na dolegliwości wieku przekwitania. DHEA w organizmie przemienia się miedzy innymi w7 żeński hormon seksualny estrogeny, dlatego też pomaga np. w przypadkach powszechnych w menopauzie uderzeń gorąca.

Osoby z nadwagą, borykające się z kolejną dietą ucieszy prawdopodobnie wiadomość, że DHEA pomaga zredukować wagę i przekształcać tłuszcz w masę mięśniową. Z dotychczasowej wiedzy wynika, że hormon ten ożywia przemianę materii, która spowalnia się z wiekiem.

Teraz zastanawiacie się państwo zapewne, jaką cenę trzeba zapłacić za te wszystkie dobrodziejstwa, które zdaje się oferować DHEA? Jakie skutki uboczne przynosi przyj- mowanie lego niezwykłego hormonu? To jest właśnie ten cud: dotychczas, naw7et przy dużych dawkach, nie stwierdzono żadnych nieprzyjemnych lub niebezpiecznych skutków- ubocznych! Oczywiście badania trwają. aby całkowicie wykluczyć także ryzyko wieloletniego przyjmowania preparatu. Ale chociaż bardzo duże grupy osób w7 USA codziennie połykają DHEA lub przyjmują w innej formie, np. przez skórę, prawie nie wystąpiły niepożądane skutki uboczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *