Jak zdobyć DHEA? – kontynuacja

DHEA w USA jest w wolnej sprzedaży głównie w postaci kapsułek. Zawierają one z reguły od 15 do 25 mg DHEA. Gdy trzeba przyjmować mniejszą dawkę, można kapsułkę przekroić i wziąć tyle proszku ile potrzeba. Ale, jak już powiedzieliśmy, nie trzeba specjalnie jechać do USA, aby kupić DHEA. Można ten hormon swobodnie sprowadzić pocztą, a nawet można zamówić go przez internet.

Przypuszczalnie upłynie dużo czasu, zanim DHEA będzie można kupić w Niemczech bez recepty, ponieważ jest to hormon, a preparaty hormonalne są tu sprzedawane wyłącznie z przepisu lekarza, Dlatego jest raczej mało prawdopodobne, aby niemiecki urząd zdecydował dopuścić DHEA do wolnej sprzedaży jako produkt uzupełniający pożywienie, jak to ma miejsce wr USA. A procedura uznawania jakiejś substancji za lekarstwo jest droga i czasochłonna.

Po tych wszystkich informacjach o DHEA można dojść do wniosku, że daje on ogromną szansę przedłużenia życia i poprawy jego jakości. Z pewnością muszą jeszcze zostać przeprowadzone liczne badania nad tym hormonem, jednak jeśli nawet potwierdzi się niewielka część nadziei, jakie wiąże się z tą substancją, trud badań już się opłaci.

Decyzja, co dalej zrobić ze zdobyta, właśnie wiedzą – czy spróbować kuracji DHEA, czy może lepiej poczekać na wyniki dalszych badań – zależy oczywiście od ciebie. Tak czy owak na pewno trzeba wcześniej omówić przyjmowanie DHEA z lekarzem, zamiast decydować się na branie go na własną rękę. Poza tym warto zastanowić się gruntownie nad swoim stylem życia i zmienić go na tyle, aby własny organizm ‚mógł sam produkować możliwie dużo DHEA do późnej starości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *